6 listopada 2014

#104

W następnym poście będzie, już obiecywana relacja z FashionPhilosophy Fashion Week Poland, jednak dziś pokaże wam kolejną jesienną stylizację.
Mamy listopad, a za oknem póki co zamiast śnieżnych zasp - istną Złotą Polską Jesień. Pogoda jaką mogliśmy sobie wymarzyć sprzyja typowo jesiennym outfitom, kiedy to nie musimy okrywać się płaszczami, szalami i czapkami, zakrywając większość naszej stylizacji.
W moim zestawie wisienką są z pewnością żakardowe spodnie z kolekcji ZARA Limited. Bardzo ludzie taki krój spodni w którym kostki są odsłonięte (cygaretki). Ciekawy jest również w nich pas - print jest zupełnie inni niż na reszcie spodni. Motyw kwiatowy, jak można łatwo zauważyć przejawia się w moich stylizacjach od wakacji. To wtedy kwiaty zakwitły i po dziś dzień nie przekwitły, choć mimo iż nie są już w typowo wakacyjnych barwach, a tych bardziej zgaszonych wciąż wpisują się w aktualne trendy. Do wzorzystych spodni ubrałem gładką górę: klasyczna biała koszula i brązowa marynarka tworzą zgrany duet. Mokasyny z frędzelkami to jeszcze mój wyprzedażowy łup, z pewnością trafiony. Jak wam się podoba ta stylizacja?


xoxo, kris

MARYNARKA blazer  H&M| BUTY shoes ZARA| KOSZULA shirt  H&MSPODNIE trousers ZARA limited edition| ZEGAREK watch GINO ROSSI

 


 ŚLEDŹ MNIE  follow me on  FACEBOOK and INSTAGRAM or LOOKBOOK


  FOTOGRAF foto by Marcin Burzyński

1 komentarz: