14 listopada 2013

#54 FashionPhilosophy Fashion Week Poland, day 4.

Dziś wreszcie znajduje czas na post z relacją z czwartego (osttaniego) dnia Fashion Week Poland. W tym dniu premiery miały kolekcje takich marek jak: Jivika Bier Vliet, Podsiadlo, Maison Anoufa, White Tent, Wojtek Haratyk oraz Agnieszka Orlińska. Wsród pokazów, które miałem przyjemność zobaczyć znalazły się:JIVIKA BIERVLIET. Projektantka, która ima się mody męskiej, ponieważ jak twierdzi panuje w niej więcej zasad, które można łamać. Kolekcja awangardowa, odważna. To jest to coś. Spójrzcie na jej projekty: futro w wersji oversize, futrzane szorty, bluza z plemnikami czy sukienka.
PODSIADLO. Męska kolekcja streetwearowa. Gama kolorystyczna zawiera odcienie czerni, błękitu, beli i granatu. Coś dla młodzieży, która lubi poeksperymentować z modą, jednak bez wielkich uniesień.
MAISON ANOUFA. Projekty pochodzące z domu mody couture. Kolekcja składająca się z sukienek w kolorach bieli, szarości i czerni. Znajdziemu tu koronki, futro, skóre, wełne, tweed i pióra.
WHITE TENT. Kolekcja bardzo zwykła. Asymetryczne długości sukienek czy spódnic - nic nowego. Baskinka - nic nowego. Więc projekty mnie nie oczarowały.WOJTEK HARATYK. Projektant przedstawił klasyczne ale za to w nowoczesnym, miejskim wydaniu projekty dla mężczyzn stworzone z doskonałej jakości tkanin.

To już ostatnia relacja z 9. edycji FashionPhilosophy Week Poland.W kolejnym poście zaprezentuje swój outfit z czwartego dnia:)
 ŚLEDŹ MNIE  follow me on  FACEBOOK and  INSTAGRAM


zdjęcia z pokazów pochodzą z poratlu  ELLE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz