3 listopada 2013

#50 FashionPhilosophy Fashion Week Poland, day 2.

Dziś pora na relację z dnia drugiego, modowego święta. Podczas drugiego dnia premierę miały również projekty  z sekcji OFF OUT OF SCHEDULE: tu zobaczyć mogliśmy propozycje takich marek jak: MOMI-KO, Paulina Matuszelańska, KAS KRYST czy Monika Błotnicka. Na aleji projektantów DESIGNER AVENUE, kolekcję swe pokazali: Joanna Startek, Odio i Jakub Pieczarkowski, Aga Pou, Ptaszek, Grzegorz Kasperski, Natalia Pavluchenko, Łukasz Jemioł oraz Eva Minge. Ja przedstawie tylko te pokazy, które na które miałem zaproszenie.

xoxo, krissekcja OFF OUT OF SCHEDULE:


MOMI-KO. Zupełnie coś innego. Inspiracja Japonią i tematem Harajuku Girls, według mnie ciekawa propozycja dla odważnych lub japońskich nastolatków.PAULINA MATUSZELAŃSKA. Insipracją do kolekcji, jak możemy zauwazyć była natura. Ubrania są utrzymane głównie w  kolorach ziemi ale pojawił się również element zaskoczenia w postaci metalizowanej kurtki.KAS KRYST. Lata 60, 70, 80. Kolekcja miazga! oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pokaz bardzo przypadł mi do gusty. Wszystkie rzeczy podobały mi się niesamowicie bardzo. Kolory zdecydowanie były moje no i niezabrako też wyróżniających się krojów. Brawa dla tej pani!MONIKA BŁOTNICKA. 'kosmiczny look połączony ze sportowym szykiem' Kolekcja inspirowana welkim wybuchem, stąd zawiera wszystko utrzymane jakby w chaosie: różne printy, kolory i materiały.
sekcja DESIGNER AVENUE:

JOANNA STARTEK.  Kolekcja dla mężczyzn lubiących wyróżnić się swoim wyglądem, czyli takich jak ja. Jakość produktu bardzo wysoka. Projekty bardzo nowatorskie. Zdecydowanie coś dla mnie.ODIO I JAKUB PIECZARKOWSKI. Tu kolekcja składa się z prostych form i bogatych zdobień. Jednak zauważyć należy iż projekty zbytnio nawiązują do kolekcji zeszłorocznej. Mnie przypadły do gusty pikowania i złoto.


AGA POU. Ubrania cechujące się wysoką jakością oraz dbałością o szczegół. Projekty nawiązują do form zaczerpnietych z prostej architektury.


PtASZEK. Bardzo wakacyjna kolekcja, typowa dla modnych surferów. Jak na Hawaje przystało pojawił się również motyw kwiatowy.GRZEGORZ KASPERSKI. Kolekcja niespóna ale dość ciekawa. Główne kolory to czerwien, biel i czerń. Kreacje są eleganckie a ich różnorodnośc sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.


W kolejnym poście zaprezentuje swój outfit z drugiego dnia FashionPhilosophy Fashion Week Poland, a już dziś jego zapowiedź.
 ŚLEDŹ MNIE  follow me on  FACEBOOK and  INSTAGRAM

zdjęcia z pokazów pochodzą z poratlu  ELLEBrak komentarzy:

Prześlij komentarz