10 marca 2013

#6 Maniewski for Ladies

   W piątek tj. 8 marca miałem okazje gościć na ekskluzywnym evencie Maniewski 4 Ladies, który odbył się w Pasażu 13 w Krakowie. Imprezę rozpoczął występ grupy tanecznej. Kolejno słynny fryzjer - Maciej Maniewski, któremu zaufało już tysiące klientów, w tym również gwiazd m.in Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska, Alicja Bachleda-Curuś, zaprezentował modowe trendy na głowach modelek ubranych w kreacje marki ECHO. O oprawę muzyczną zadbała między innymi polska piosenkarka, gwiazda programu X-Factor, Ada Szulc.
Punktem kulminacyjnym był pokaz mody polskiego projektanta, laureata głównych nagród najważniejszych konkursów dla projektantów, który swoją kolekcje, na krakowskiej ziemi zaprezentował po raz pierwszy. Siedząc w pierwszym rzędzie z pełną dokładnością mogłem przyjrzeć się projektom, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie.Goście wzięli również udział w recitalu Magdy Steczkowskiej oraz wernisażu krakowskiej artystki Miry Skoczek - Wojnickiej. Imprezę poprowadziła aktorka - Sonia Bohosiewicz. Wśród gości pojawili się także: słynny modowy bloger Oliver Waimea (http://vaniitas.blogspot.com/) Maja Bohosiewicz oraz Maciej Żurawski. After party odbyło się w klubie Cień (św. Jana 15), gdzie goście bawili się do białego rana.
   Jak dla mnie wrażenia niesamowite, wydarzenie  na długo zapadnie w mojej pamięci, a mi pozostaje nic innego jak tylko jak podziękować panu Maniewskiemu za zaproszenie, dzięki czemu miałem możliwość uczestniczenia w tak świetnie zorganizowanym wydarzeniu - Panie Maniewski dziękuje!


 

POKAZ MANIEWSKI & ECHO
 

POKAZ KOLEKCJI ŁUKASZA JEMIOŁA

Z ANASTAZJĄ MOŁODECKĄ REDAKTORKĄ W LOUNGE MAGAZINE

Z ANIĄ MIELCZAREK, MISS DOLNEGO ŚLĄSKA

Z OLIVIEREM WAIMEA, BLOGEREM

Z ANASTAZJĄ I SONIĄ BOHOSIEWICZ

Z ŁUKASZEM JEMIOŁEM, PROJEKTANTEM

SPODNIE  trousers H&M TREND

KOSZULA shirt H&M TREND
MARYNARKA jacket H&M TREND
BUTY shoes ZARA

GALERIA ZDJĘĆ:
http://lovekrakow.pl/galerie/zdjecie/id/11884#pZNAJDZ MNIE NA FACEBOOK find me on facebook:
http://www.facebook.com/pages/KRIS-JAMROZ-fashion-hunter/472415522812366

*przepraszam za jakość zdjęć

1 komentarz: