24 marca 2013

#11 pokazy mody

Siemka,
wczoraj byłem na dwóch pokazach mody, które w zasadzie kończyły Krakowski Fashion Week.

Pierwszy z nich odbył się  w Klubokawiarni BAL, gdzie modele z IDEA FIX zaprezentowali kolekcje polskich marek: The Hive Clothing, COLLET, Madox, ODIO TEES, MC Peoples, RISK.
Na mnie pokaz większego wrażenia nie zrobił. Powód? Większość z prezentowanych rzeczy jest już od jakiegoś czasu dostępna w sieci. Spodziewałem się czego nowego;/Drugą cześć wieczoru spędziłem oglądając pokaz letniej kolekcji Nemeth & Stypulska w Slow Fashion Cafe. Jest to jedyne miejsce w Krakowie, gdzie pod okiem profesjonalistek można nauczyć się szyć, popijając wyśmienitą kawę.
Kolekcja, utrzymana w jasnych kolorach ziemi - bardzo mi się podobała, jednak ze względu na małe pomieszczenie i tłumy, nie miałem możliwości sfotografowania modelek, którymi były dziewczyny z agencji Reklamex.  Dla gości przygotowano trunek i przekąski, a po pokazie odbyło się afterparty w Cafe Kalashnikov. Jako ciekawostkę dodam, że Nemeth&Stypulska zapowiedziały, że co tydzień w ramach warsztatów, organizowanych w ich szkole szycia, będzie można uszyć jedną rzecz z ich kolekcji. Jak dla mnie pomysł  MEGA!

Emi/Stypulska/Nemeth/Kris

6 komentarzy:

 1. Świetnie wyglądałeś!!:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie słyszałam podobne opinie o pokazie od współlokatorki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie mam w zwyczaju kłamać, aczkolwiek notki na ogół są moją subiektywną opinią:)

   Usuń
 3. Ciekawe połączenie neonu z klasyka. Gratulacje. www.nolzy.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzieki Kasiu, wkrótce ta neonowa stylizacja na moim blogu:)

   Usuń