26 września 2013

#41 Blogerzy na wybiegu

W minioną niedzielę wraz z grupą innych blogerów i blogerek z małopolski miałem przyjemność uczestniczenia w konkursie "Blogerzy na wybiegu", które miało miejsce Galerii Krakowskiej. Naszym zadaniem było zaprezentowanie własnej stylizacji ułożonej do koszulki inspirowanej muralem GK, zaprojektowanej przez Anię Piorowską.

Koszulka od razu skojarzyła mi się z kierunkiem w sztuce jakim jest kubizm. Idąc tym tropem eleganckie futro i cygaretki w kantkę w geometryczny wzór zestawiłem z luźną  koszulką i kultowymi Nike Air Force. Do ręki wziąłem torbę, która również wpisuje się w bryłę prostopadłościanu.

Jury w składzie Goshy Kusper, Joanny Jawor i Anny Pirowskiej bonami o wartości 500zł nagrodziło: Kazika, Martę, Łukasza, Sylwię oraz Mateusza. Ja niestety miejsca na podium nie znalazłem, jednak i tak czuję się wyróżniony, że mogłem w tym wydarzeniu uczestniczyć.


od lewej: RoksanaMarta, Amelia, Sylwia, Gosia

od lewej:  Łukasz, Ja, Sławomir, Mateusz, Kazik.FUTRO fur MARTIN MAISON MARGIELA| KOSZULKA t-shirt Ania Pirowska|  SPODNIE trousers H&M Trend| BUTY shoes NIKE| TORBA bag H&M Trend|

ŚLEDŹ MNIE NA FACEBOOK follow me on facebook KLIK

FOTOGRAF foto by  GrzegorzLiszka

5 komentarzy:

 1. Ja bym się wstydziła chodzić po wybiegu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, fotografował Grzegorz Liszka ;)
  Cieszę się, że mogliśmy się wtedy poznać!

  OdpowiedzUsuń
 3. great post !! :)
  what about follow each other?
  let me know :)
  have a nice day!
  xx
  Veronica

  OdpowiedzUsuń
 4. Według mnie powinnes wygrac wszystkie 3 kategorie ;)
  Genialnie

  OdpowiedzUsuń